NEVIĐENA DRAMA NA MEAZZI: Pogledajte kako je Gattusov Milan u 104. minuti srušio Inter i izbacio ga iz Kupa (VIDEO)

Trener posrnulog prvaka Milana Gennaro Gattuso uoči  četvrtfinale Talijanskog kupa kazao je kako je ovaj derbi za Milan poput finala Svjetskog prvenstva

• 28. Dec. 2017  28. Dec. 2017

• 0

Njegova momčad tako je i igrala te na kraju zasluženo slavila nakon 120 minuta protiv Intera igre s 1:0.

Nevjerojatna situacija Milan je pogodila uoči same utakmice. Prvo je zbog ozljede mišića otpao Gianluigi Donnarumma. a onda se na zagrijavanju ozlijedila i njegova rezerva Marco Storari, pa je na gol morao Antonio Donnarumma, kojem je to bila prva utakmica sezone za klub.

Prvu pravu priliku vidjeli smo u 18. minuti kada je nakon sjajne akcije rossonera odlično skočio Bonaventura, no još bolje reagira Handanović koji odbija loptu u korner.

Kako je nula stajala kod obje momčadi nakon 90 minuta, otišlo se u produžetke gdje je Milan bio bolji, a nagrada je stigao u 104. minuti kada je Suso ubacio u šesnaesterac gdje je pažnji obrane nerazzurra pobjegao Cutrone te lakoćom probio Handanovića. Do kraja Milan je mogao i do uvjerljivije pobjede, ali Suso je promašio iz izgledne prilike.