ZAPOČEO ALBANAC, ZAVRŠIO ČILEANAC, SLAVIO KOLAŠINAC: Pogledajte svih 5 golova u pobjedi Arsenala nad Crystal Palaceom (VIDEO)

Topnici su slavili na Selhurst Parku, a njihov trener Arsene Wenger se 810. utakmicom na klupi izjednačio s legendarnim Sir Alexom Fergusonom

• 29. Dec. 2017  29. Dec. 2017

• 0

U posljednoj utakmici 20. kola Premier lige Arsenal je u gradskom derbiju slavio na gostovanju kod Crystal Palacea rezultatom 3:2.

Tim su se rezultatom topnici bodovno izjednačili s Tottenhamom koji drži peto mjesto prvenstvenog poretka.

Najprije je, nakon neuspješnog slobodnog udarca, s ruba šesnaesterca tukao Lacazette. Njegov udarac odlično je obranio domaći čuvar mreže, no lopta se odbija ravno na noge Mustafiju koji ju je znalački pospremio u mrežu.

Nakon samo četiri minuta igre u nastavku, uslijedilo izjednačenje domaćih. Saha je sjajno prošao po boku te ubacio prizemnu loptu koju u gol šalje Townsend.

Ipak, topnici su 13 minuta kasnije ponovno došli u vodstvo kada je Alexis Sanchez lijepo pogodio preciznim udarcem iz kaznenog prostora.

Pitanje pobjednika riješio je isti igrač golom u 66. minuti nakon sjajnog proigravanja Jacka Wilshera.

Konačan rezultat Cry stal Palace-Arsenal 2:3 postavlja Tomkins.

Sead Kolašinac odigrao je cijelu utakmicu.