MOŽE I BEZ PJANIĆA: Pogledajte kako je Juventus razbio Veronu u gostima i ostao na bod zaostatka za Napolijem (VIDEO)

Juventus je na gostovanju kod Verone slavio rezultatom 3:1, a heroj torinske stare dame bio je Paulo Dybala

• 31. Dec. 2017  31. Dec. 2017

• 0

Blaise Matuidi goste je doveo u vodstvo u 6. minuti utakmice. Higuainov udarac odbio se od vratnice ravno na noge francuskog veznjaka koji je postigao najbrži gol Juventusa u ovoj sezoni

Mali pad u igri Juventusa Verona je iskoristila u 59. minuti kada je obranu gostiju izigrao Martin Caceres i pogodio za izjednačenje protiv kluba u kojem je proveo šest sezona.

Juventusu je trebalo desetak minuta da probije gusto postavljenu obranu domaćina, a to je pošlo za rukom Dybali koji pogađa prvo u 72. minuti, a zatim i 78. kada je fantastično prošao petoricu protivničkih igrača.

Našeg Miralema Pjanića u prvom timu, ali ni na klupi, nije bilo zbog ozljede.