LOŠE VIJESTI S OTOKA, OZLIJEDIO SE KOLAŠINAC: Pogledajte grub start zbog kojega je "Zmaj" napustio teren u prvom poluvremenu (VIDEO)

U posljednjoj utakmici 2017. godine u Premier ligi u sklopu 21. kola WBA i Arsenal odigrali su 1:1

• 01. Jan. 2018  01. Jan. 2018

• 0

Utakmica je to u kojoj je u povijest ušao Arsene Wenger jer je na klupi topnika sjedio 811. put u Premier ligi čime je srušio rekord legendarnog sir Alexa Fergusona.

Sama utakmica u prvih 45 minuta nije ponudila puno, vrijedi izdvojiti tek dva pokušaja Iwobija za goste, no rezultat se nije mijenjao. U 37. minuti prisilno je morao mijenjati Wenger i to Seada Kolašinca koji nije mogao nastaviti susret nakon duela s Garethom Barryjem.

Topnici su poveli u 83. minuti kada je Sanchez pogodio iz slobodnog udarca s 20-ak metara kroz živi zid. Nije to bilo dovoljno topnicima za tri boda jer u 89. minuti Chambers je igrao rukom, a sudac pokazao na jedanaesterac koji je sigurno realizirao Rodriguez.