GUARDIOLIN JURIŠ NA TITULU: Pogledajte kako je Manchester City razbio Watford s 3:1 (VIDEO)

Manchester City bez poteškoća je riješio domaći okršaj protiv Watforda i slavio s 3:1

• 03. Jan. 2018

• 0

Guardiolinoj momčadi trebalo je samo 38. sekundi da dođu u vodstvo. Sterling je pogodio na asistenciju Leroyja Sanea, a u 13. minuti već je bilo 2:0, ovoga puta riječ je bila o autogolu Kabaselea.

I nastavku smo gledali nevjerojatnu dominaciju Cityja koji je na kraju utakmice imao ukupno 78% posjeda lopte, 17 udaraca po golu gostiju i nevjerojatnih 856 točnih dodavanja.

Domaćin je u nastavku čekao do 63. na novi pogodak, koji je postigao Aguero, a utješni zgoditak za Watford djelo je Grayja u 82. minuti.

Ovom pobjedom građani su se iskupili za kiks iz prošlog kola kada su odigrali bez golova kod Crystal Palacea te drugoplasiranom Manchester Unitedu bježe velikih 15 bodova.