MIHAJLOVIĆ POLUDIO NAKON MANDŽUKIĆEVOG GOLA: Pogledajte što je razbjesnilo srbijanskog stručnjaka na klupi Torina (VIDEO)

Juventus je pogocima Coste i Mandžukića slavio prolaz u polufinale talijanskog kupa 2:0 pobjedom u gradskom derbiju protiv Torina

• 04. Jan. 2018  04. Jan. 2018

• 1

Pogodak za vodstvo domaćina djelo je Douglasa Coste koji je ponovno na najbolji način iskoristio poziciju u početnoj postavi i u 15. minuti poentirao lijepim pogotkom pod prečku, a isto se može reći i za Dybalu koji je asistencijom potvrdio da se vraća u formu.

Mario Mandžukić također je bio dvojben za ovaj dvoboj, no dokazao je Allegriju da je dobro odlučio što ga je stavio u vrh napada kada je u 67. minuti lobom pogodio za konačnih 2:0.

Pogodak je obilježila i upotreba VAR-a, dvojben je bio prekršaj Khedire kojim je započeo napad za pogodak, no procjena je bila da je gol regularan, što je očekivano izazvalo pravi bijes Siniše Mihajlovića na klupi Torina.

Nakon ozljede, naš je Miralem Pjanić odigrao svih 90 minuta.

Tijekom noći, Mihajlović je dobio otkaz u Torinu.

Srpskom treneru Torino je bio šesti klub koji je vodio u Serie A, nakon Bologne, Catanije, Fiorentine, Sampdorije i Milana, te četvrti u kojem je dobio otkaz. Catania i Sampdoria klubovi su koje je Mihajlović napustio svojevoljno, iz ostalih je potjeran.