DŽEKO PREKINUO GOLGETERSKI POST: Pogledajte Edinov pogodak u novom porazu Rome (VIDEO)

U 20. kolu talijanske Serie A Roma je pretrpjela novi težak udarac.

• 06. Jan. 2018  06. Jan. 2018

• 0

Na stadionu Olimpico Romu je rezultatom 1:2 pobijedila Atalanta.

Gosti su došli do uvjerljivog vodstva golovima Corneliusa i De Roona u 14. i 19. minuti. Strijelac drugog gola De Roon isključen je na kraju prvog poluvremena, ali to nije pomoglo domaćinu da se vrati iz rezultatskog zaostatka.

Reakcija kod drugog gola najbolje ilustrira kako je funkcionirala obrana "Vučice":

Sve što su uspjeli jeste smanjiti na 1:2, a strijelac pogotka bio je naš Edin Džeko u 56. minuti.

Edin je i prije pogotka imao jednu jako dobru šansu.

Utakmicu je pored događanja na terenu obilježio i veznjak Radja Nainggolan. On je bio na tribinama, gdje ga je kamera uhvatila ne baš zainteresiranog za događanja na terenu. Cijelu utakmicu navijači Rome uvredljivo su mu skandirali zbog incidenata koje je u proteklom periodu pravio van terena.

Na koncu su ga navijači napali te je uz pratnju policije napustio stadion.

Romi je ovo bila četvrta utakmica bez pobjede u posljednjih pet kola, te ih je na tablici preskočio i gradski rival Lazio.

Od ostalih današnjih utakmica vrijedi izdvojiti pobjedu Napolija protiv Verone, Lazijevih 5:2 kod SPAL-a i senzacionalnu drugu uzastopnu pobjedu fenjeraša Beneventa. S 3:2 nakon preokreta nadigrali su Sampdoriu. Sad ni opstanak u ligi nije tako nedostižan cilj…