PREKINUTO "PROKLETSTVO" DUGO 10 GODINA: Barcelona od 0:2 do 4:2 na krilima genijalnog Messija, pogledajte golove (VIDEO)

Derbi su na Anoeti odigrali Real Sociedad i Barcelona , koja je posljednju ligašku pobjedu u San Sebastianu upisala prije više od deset godina

• 15. Jan. 2018  15. Jan. 2018

• 0

Barca je iskoristila kiks Reala i ovom pobjedom ostala jedina neporažena momčad u ligama petice te sada ima devet bodova prednosti ispred Atletica, 11 ispred Valencije i nestvarnih 19 bodova ispred najvećeg rivala madridskog Reala

Domaćini su bolje otvorili susret te već u 11. minuti poveli preko  Williana Josea . Povećanje vodstva donio je Juanmi . Smanjenje zaostatka Barceloni u 39. minuti donosi Paulinho , a Brazilcu je ovo bio osmi pogodak u La Ligi. Sociedad je na poluvrijeme otišao s minimalnom prednošću, no Barca je u nastavku preko Suareza preokrenula utakmicu.

Urugvajac je prvi pogodak zabio u 50. minuti na asistenciju Messija . Drugi pogodak na utakmici i potpuni preokret donosi Suarez u 71. minuti nakon greške obrane Sociedada.

Konačan rezultat u 85. minuti postavio je Messi fantastičnim golom iz slobodnog udarca. Čudesni Argentinac je ove sezone u La Ligi odigrao 19 utakmica te postigao 17 golova i podijelio osam asistencija.