PROBUDILI SE CRVENI VRAGOVI: Pogledajte GOLOVE ZA PAMĆENJE u pobjedi Manchester Uniteda nad Stokeom od 3:0 (VIDEO)

Manchester United je na Old Trafordu pobijedio Stoke City rezultatom 3:0

• 16. Jan. 2018  16. Jan. 2018

• 0

United je poveo u devetoj minuti utakmice, a Old Trafford je eksplodirao nakon fantastičnog poteza Antonija Valencije. Pogba je sa sredine prebacio loptu Valenciji na desnu stranu, a on je ušao u kazneni prostor i fantastičnim udarcem s 13 metara poslao bombu u gostujuću mrežu.

Nije tu bio kraj lijepim potezima jer je i drugi Unitedov pogodak bio za pamćenje. Novu je asistenciju upisao Paul Pogba koji je u 38. minuti s desne strane gurnuo loptu prema sredini za Anthonyja Martiala, a Francuz je snažnim udarcem sa 17 metara pogodio mrežu.

Konačnih 3:0 je postavio Romelu Lukaku u 72. minuti. Loptu mu je dodao Rashford, napadač ju je primio okrenut leđima prema golu, okrenuo se i nakon što je pronašao prostor, pospremio je loptu uz lijevu vratnicu.

United je došao na 12 bodova zaostatka iza uvjerljivo vodećeg Manchester Cityja, a tri boda ima više od trećeg Liverpoola i četvrtog Chelseaja.