KAD POLUDI SUPER MARIO: Balotelli dva puta pogodio, "Kneževi" se spasili u zadnjoj minuti, pogledajte sva 4 gola (VIDEO)

U 21. kolu francuske Ligue 1, Monaco i Nice odigrali su utakmicu punu preokreta i na kraju remizirali 2:2, a prvo ime susreta bio je Mario Balotelli koji je dao dva gola

• 17. Jan. 2018  17. Jan. 2018

• 0

Na golu Monaca branio je Danijel Subašić, a njegova momčad povela je u 33. minuti, strijelac je bio Diakhaby, no ostaje upitno je li Keita prethodno igrao rukom.

U drugom poluvremenu zablistao je Mario Balotelli koji je prvo poravnao rezultat u 47. minuti, a zatim u 68. donio potpuni preokret nakon što je prevario domaću obranu i izašao sam pred nemoćnog Subašića.

Ipak, Monaco se u sudačkoj nadoknadi spasio poraza zahvaljujući Falcau koji je u 90+2. minuti iskoristio zbunjenost gostujuće obrane i poentirao sa svega par metara.