JEDAN POGODAK ZA TRI BODA: Juventus se približio Napoliju na samo bod zaostatka (VIDEO)

U posljednjem susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u pondjeljak na domaćem terenu protiv Genoe slavio sa 1-0. Pobjednički gol postigao je u 16. minuti Douglas Costa.

• 22. Jan. 2018  23. Jan. 2018

• 0

Ovom pobjedom se Juventus približio Napoliju na samo bod zaostatka.

Miralem Pjanić je igrao cijeli meč, dok u timu Genove zbog žutih kartona nije bilo Ervina Zukanovića.

Juventus ima 53 boda na kontu i ima bod manje od vodećeg Napolija.

Dan ranije u derbiju kola Inter i Roma su odigrali 1-1, dok je vodeći Napoli na gostovanju pobijedio Atalantu sa 1-0 pogotkom Driesa Mertensa u 65. minuti.