IZVRSTAN DEBI ALEXISA SANCHEZA: Pogledajte kako je Manchester United slavio s 4:0 u FA kupu protiv Yeovila (VIDEO)

Manchester United je s 4:0 odradio gostovanje kod četvrtoligaša Yeovila i plasirao se u osminu finala FA kupa.

• 27. Jan. 2018  27. Jan. 2018

• 0

Debi u dresu Crvenih vragova je upisao Alexis Sanchez koji je od prve minuta zaigrao na lijevom krilu, čineći tako napadački trojac uz Matu i Rashforda.

A upravo je mladi Rashford doveo United u vodstvo 41. minuti. Loptu mu je dodao Sanchez, a on je sam ušao u kazneni prostor, napravio slalom kroz protivničku obranu, u jednom trenutku izgubio loptu, ali ju je oteo posljednjem čovjeku domaće obrane i pospremio loptu u mrežu. Rashford je četvrti Unitedov igrač koji je ove sezone u svim natjecanjima postigao deset ili više golova - to je uspjelo i Lukakuu, Lingardu i Martialu.

Vodstvo je United povećao u 61. minuti, a ponovno je Alexis proigrao suigrača. Dodao je na lijevu stranu Anderu Herreri koji je utrčavao u kazneni prostor i Španjolac je preciznim udarcem pogodio za 2:0. Čileanac je sezone sudjelovao u 15 golova tijekom 15 nastupa u FA kupu (osam pogodaka i sedam asistencija).

Alexis je na terenu proveo 72 minute, a onda je umjesto njega ušao Lingard koji je u 89. minuti dao treći Unitedov gol. Konačni je rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio Lukaku.