LULIĆ PROMAŠIO ZICER, LAZIO PAO NA SAN SIRU: Pogledajte kako je Milan slavio u dramatičnoj utakmici (VIDEO)

Milan je, u pretposljednjem susretu 22. kola Serie A na San Siru nadvisio Lazio s 2:1 te je tako rimskim orlovima nanio prvi poraz nakon osam utakmica.

• 28. Jan. 2018

• 0

Sastav Gennara Gattusa ovom je pobjedom nastavio uspješan niz u nacionalnom prventsvu nakon zimske pauze; nakon pobjede nad Cagliarijem uslijedio je i respektabilni skalp momčadi iz vječnog grada.

Rossoneri su žestoko otvorili dvoboj, već je u 10. minuti Calhanoglu sjajno pucao, ali njegov udarac zaustavio je Strakosha.

No pet minuta kasnije Albanac je bio nemoćan kada je turski veznjak sjajno ubacio iz slobodnog udarca preciznoi pronašavši glavu Patricka Cutronea.

Napadač Milana precizno je pucao glavom te postigao svoj treći pogodak u najvišem rangu talijanskog klupskog nogometa.

Međutim, slavlje domaćeg sastava trajalo je samo pet minuta kada su Laziali poravnali uz pomoć odličnog udarca Adama Marušića.

U 26. minuti opasno je tukao Suso, a šest minuta kasnije Luis Alberto uzdramao je gredu Gianluigija Donnarumme.

Sadržajno prvo poluvrijeme zgoditkom su zaključili crveno-crni. Opet slična situacija kao kod prvog gola - ovaj puta Calabria je nabacio, a Bonaventura pogodio pored nemoćnog vratara orlova.

U nastavku smo gledali puno siromašniju utakmicu.

Prvu spomena vrijednu priliku propustio je Lazio kada je u 69. minuti Donnarumma uz pomoć Romagnolija sjajno obranio pokušaj Sergeja Milinkovića Savića.

I kad se već činilo da je priča zaključena, Lulić je propustio stopostotnu šansu za izjednačenje. Bh. nogometaš nije uspio pospremiti ubačaj Andersona u nebranjena vrata.

Ni tu nije bio kraj uzbuđenjima, u 94. minuti Parolo se našao u odličnoj situaciji, ali je tukao pored vrata.