PRVI PORAZ PROSINEČKOG: Hrabri "Zmajevi" minimalno poraženi od Meksika, pogledajte gol i sve akcije (VIDEO)

Reprezentacija BiH na drugoj je utakmici američke turneje, nakon remija 0:0 s SAD-om, u San Antoniju izgubila od Meksika s 1:0.

• 01. Feb. 2018  01. Feb. 2018

• 0

Meksikanci, osim što su imali brojnu podršku na tribinama, zaigrali su u puno respektabilnijem sastavu, dok su Zmajevi doputovali s tek nekoliko standardnih reprezentativaca i većinom s igračima iz Premijer lige, a onda su još uoči susreta ostali bez stopera.

Marko Mihojević napustio je reprezentaciju da bi potpisao ugovor s PAOK-om, pa je Robert Prosinečki na stopera postavio iskusnog veznjaka Harisa Medunjanina, igrača Philadelphije.

Meksikanci su krenuli uraganski i u prvih deset minuta imali četiri šanse!

Već nakon 30-ak sekundi igre Giovani dos Santos pucao je malo iskosa, pokraj gola Ibrahima Šehića, pa su zaprijetili Vela i Henry Martion, da bi u desetoj minuti Šehić obranio opasan Santosov pokušaj.

Tada se BiH pribrala i uspostavila ravnotežu, ali jedine prijetnje bili su udarci iz daljine Medunjanina i Todorovića.

I u drugom je poluvremenu Meksiko krenuo kao u prvom, Vela je odmah imao šansu, pa je pucao Dos Santos, da bi u 65. minuti stiglo i zasluženo vodstvo.