PSG NEZADRŽIV U POHODU NA TITULU: Pogledajte kako su Lilleu utrpali tri komada (VIDEO)

Vodeća ekipa francuskog prvenstva PSG nastavila je pohod prema naslovu prvaka. U subotu popodne Neymar i društvo gostovali su kod Lillea gdje su upisali 3:0 pobjedu.

• 03. Feb. 2018  03. Feb. 2018

• 0

Gosti su do vodstva došli u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, nakon niz propuštenih prilika, kada je Cavani spustio loptu do Berchichea, koji je potom preciznim udarcem matirao Maignana.

Do drugog gola čekalo se do 77. minute. Tada je na scenu stupio najskuplji nogometaš u povijesti. Brazilac Neymar izveo je slobodan udarac s ivice kaznenog prostora. Odlično je tukao te je dao svoj 18. prvenstveni gol.

Konačan rezultat postavio je sjajnim lobom Lo Celso u 87. minuti na krasno dodavanje Diarre, koji je debitirao u dresu PSG-a.