ARSENAL PREGAZIO EVERTON: Pogledajte svih šest golova sa Emiratesa (VIDEO)

Topnici su upisali visoku pobjedu na Emiratesu 5:1, a u listu strijelaca upisao se i debitant u dresu Arsenala Aubameyang.

• 03. Feb. 2018  04. Feb. 2018

• 0

Predvođen novim pojačanjima u vidu Henrikha Mkhitaryana i Pierr-Emericka Aubameyanga, Arsenal je deklasirao Everton. Iako je novi dvojac imao zapaženu ulogu, prvo ime susreta bio je ipak Aaron Ramsey. Velšanin je, naime, postigao svoj prvi hat-trick  u visokoj 5:1 pobjedi. Topnici su s 4:0 okončali prvo poluvrijeme. Ramsey je dva puta pogodio (6. i 19.), a u strijelce su se još upisali Koscielny (14.) i novi napadač Aubameyang (37).

U nastavku je Everton smanjio preko Calverta-Lewina (64.), ali Rymsey se trećim pogotkom u 74. minuti na novu asistenciju Armenca potrudio da Arsenal mirno dočeka kraj susreta.

Naš Sead Kolašinac susret je počeo na klupi, a u igru je ušao na startu drugog poluvremena zamijenivši   Monreala.

Topnici su pobjedom ostali na šestom mjestu s 45 bodova.