OČAJNI REAL POSRNUO U VALENCIJI: Pogledajte kako su "Kraljevi" prosuli dva boda protiv Levantea (VIDEO)

Real Madrid napravio je još jedan kiks, a u utakmici 22. kola španjolske La Lige remizirao je na gostovanju kod Levantea 2:2

• 03. Feb. 2018  04. Feb. 2018

• 0

Real je poveo u 11. minuti kada je nakon kornera Toni Kroosa pogodio Sergio Ramos. U nastavku nije bilo većih uzbuđenja, a onda je u 42. minuti pogodio Boateng za 1:1.

U nastavku utakmice nije bilo većih šansi, a u 64. minuti Cristiano Ronaldo je pokušao, no nije bilo promjene rezultata. Dobru priliku imao je i Ramos u 75. minuti.

Real je ponovo došao u vodstvo u 81. minuti kada je pogodio Isco na asistenciju Benzeme. Marti Roger je ozbiljno zaprijetio golu Real Madrida u 87. minuti.

Gosti su doživjeli šok u 90. minuti kada je za 2:2 pogodio nekadašnji reprezentativac Italije, Giampaolo Pazzini, kojem je ovo bio debi za Levante, a u igru je ušao u 77. minuti.