BARCA RISKIRALA BEZ MESSIJA, PA UMALO IZGUBILA: Pogledajte kako su gradski rivali remizirali po očajnom vremenu (VIDEO)

Trener gostiju Ernesto Valverde je kod gradskog rivala Espanyola s izmijenjenim sastavom.  Leo Messi, Ivan Rakitić, Sergi Roberto, Jordi Alba su ostali na klupi a od prve minute su zaigrali Coutinho, Alcacer, Semedo, Digne i Paulinho

• 04. Feb. 2018

• 0

I to se Valverdeu skoro odbilo o glavu jer je njegova momčad tek u 82. minuti uspjela doći do remija 1:1 i boda.

Tako je trener Barce ipak srušio rekord po broju prvenstvenih utakmica bez poraza od početka prvenstva - Barca ih ima 22 jer još nijednom ove sezone u prvenstvu nije poražena.

Barca je u prvom poluvremenu dominirala posjedom lopte, ali nije uspijevala doći do prilika za gol. Jedinu pravu priliku imao je Coutinho koji je u 22. minuti zatresao gredu. Bilo je to 23. put ove sezone u prvenstvu da je Barca pogodila okvir gola i po tome je vodeća među momčadima iz liga petice.

Espanyol je puno bolje ušao u drugo poluvrijeme, krenuo je igrati konkretnije, prijetio je i to je natjeralo Barcinog trenera da u 59. minuti umjesto Alcácera i Semeda uvede Messija i Sergi Roberta. Ali ni to im nije puno pomoglo jer je Espanyol u 66. minuti poveo pogotkom glavom Gerarda Morena  nakon Garcijinog ubačaja.

'Vatreni' doček imao Gerard Pique koji je prije nekoliko dana izjavio da Espanyol nije klub iz Barcelone - domaći navijači su ga u nedjelju zbog toga počastili uvredama i zvižducima. A Pique im je dodatni razloga da ga ne vole dao u 82. minuti kada je pogodio za remi nakon Messijevog dodavanja.