MOĆNI PARIŽANI PROTUTNJALI SOCHAUXOM: Hat-trick Di Marije, Dani Alves morao stati na gol, pogledajte kako je PSG slavio u gostima s 4:1 (VIDEO)

I bez Neymara, PSG je bez problema odradio gostovanja kod Sochauxa i pobjedom od 4:1 se plasirao u četvrtfinale domaćeg kupa

• 07. Feb. 2018  07. Feb. 2018

• 0

Parižani su poveli nakon samo 50-ak sekundi igre. Draxler je doveo loptu pred šesnaesterac, poslao desno za Mbappéa koji je nabacio u petera odakle je Angel Di Maria glavom pogodio mrežu.

Domaći su uspjeli izjednačiti u 13. minuti, a strijelac je bio Martin nakon jedne loše reakcije Kurzawe i Verrattija u obrani. Prednost PSG-u je vratio Cavani u 28. minuti. Di Maria je poveo napad po lijevoj strani, Kurzawa je ubacio pred gol, a Urugvajac ju je dočekao na drugoj vratnici i ugurao u mrežu.

Uslijedila su dva Di Marijina pogotka čime je zaokružio svoj hat-trick. Najprije je zabio u 58. minuti nakon Verrattijevog dodavanja, a točku na i pobjede stavio je u 62. minuti nakon što je Cavanijev odbijanac pospremio u gol.

PSG je u 90. minuti ostao s desetoricom na terenu jer je isključen Trapp, a Emery je iskoristio sve izmjene pa je na gol morao stati Dani Alves.