BEZ SENZACIJE NA GRBAVICI: Juniori Željezničara ispali iz Omladinske Lige prvaka, pogledajte golove (VIDEO)

U utakmici drugog kruga Omladinske Lige prvaka juniori Željezničara okončali su svoj ovosezonski nastup.

• 07. Feb. 2018  07. Feb. 2018

• 0

Nakon velikih pobjeda protiv Ludogoretsa i Lokomotive, na Grbavicu je došao protivnik iz samog europskog vrha, iz čije škole nogometa su proteklih sezona ponikli igrači poput Kokea, Saula, braće Hernandez.

Na solidno ispunjenoj Grbavici sve je idilično počelo, za vodstvo domaćina pogodio je Eldar Šehić u devetoj minuti.

Vodstvo je trajalo do 27. minute, kad Moreno poravnava rezultat. Isti igrač je par minuta kasnije donio prednost gostima.

Imali su plavi nekoliko prilika, no nisu uspjeli izjednačiti. Promašaje je u 67. minuti kaznio rezervista Aguero i postavio konačnih 1:3.