SARAJEVO PALO NA PECARI, MUSEMIĆ RAZOČARAN: Pogledajte kako je Široki Brijeg preokretom stigao do pobjede

Široki Brijeg je napravio preokret u derbiju protiv Sarajeva i slavio rezultatom 2:1

• 18. Feb. 2018  18. Feb. 2018

• 0

Nogometaši Širokog Brijega je slavili su preokretom u derbiju protiv Sarajeva s 2:1.

Drugo poluvrijeme serviralo je otvoreniju igru oba sastava. Takav pristup urodio je plodom u 64. minuti za bordo tim, kada debitant Halilović postiže prvjenac, nakon što se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu domaćih.

Međutim, samo tri minute kasnije Menalo nakon kornera pogađa gol Sarajeva. Veliku priliku propušta Rahmanović, koji je zaobišao golmana Širokog Bilobrka, ali promašio prazan gol.

Pecara je eksplodirala u 81. minuti. Lopta dolazi do usamljenog Josipa Ćorića u kaznenom prostoru Sarajeva, koji se malo i spetljao, nespretno zahvatio loptu, ali ona je svejedno završila u mreži za 2:1.

Nakon utakmice trener Sarajeva Husref Musemić bio je razočaran kako je njegov tim otvorio utakmicu, ali i čestitao domaćinu na zasliženoj pobjedi.