UMALO NEVIĐENA BRUKA: Pogledajte kako je Sead Kolašinac spasio Arsenal na Emiratesu

Arsenal je na svom stadionu izgubio od Östersunda s 1:2, ali je, zahvaljujući uvjerljivoj 3:0 pobjedi u prvom susretu, osigurao nastavak natjecanja

• 23. Feb. 2018  23. Feb. 2018

• 0

Ono što je trebala biti rutinska utakmica za londonski sastav, pretvorilo se u noćnu moru nakon samo dvadesetak minuta igre.

Strijelac za vodstvo anonimne švedske momčadi na Emiratesu bio je Hosam Aiesh u 22. minuti.

Samo minutu kasnije uslijedio je potpuni raspad kod topnika. Sema je precizno pogodio donji desni kut gola momčadi iz sjevernog Londona, a sastav Arsenea Wengera našao se u ozbiljnim problemima.

Ipak, početkom drugog poluvremena slavni engleski klub spašava Kolašinac!.

Bh. nogometaš koristi sjajnu asistenciju Bellerina te smanjuje rezultat.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te će topnici u sutrašnji ždrijeb osmine finala. Ipak, ta činjenica nikako ne umanjuje očajnu predstavu engleskog prvoligaša.