OD STRAHA SAMI SEBI DAVALI GOLOVE: Moćni Bayern „počastio“ domaći Freiburg s 4 gola, svi pričaju o ovom eurogolu

Glavni pretendent na novi naslov prvaka Njemačke, minhenski Bayern, protutnjao je Freiburgom

• 04. Mar. 2018  04. Mar. 2018

• 0

Bavarci su pobijedili Freiburg u gostima rezultatom 4:0, i nakon jučerašnjeg remija Leipziga i Borussije Dormund, još više se odvojili na prvoj poziciji.

Bayern je poveo autogolom vratara domaćih Alexandera Schwolowa u 25. minuti, da bi tri minuta kasnije na 2:0 povisio Corentin Tolisso eurogolom s 25 metara.

U 60. minuti Sandro Wagner povisio je na 3:0, da bi konačnih 4:0 9 minuta kasnije postavio Thomas Mueller.