"ZMAJ" SE KONAČNO PROBUDIO: Pogledajte prvijenac Rijada Bajića u dresu Basaksehira

Basaksehir je doživio uvjerljiv poraz na gostovanju kod Alanyaspora rezultatom 4:1

• 09. Mar. 2018  09. Mar. 2018

• 0

No, utakmicu ćemo pamtiti po prvijencu reprezentativca Bosne i Hercegovine Rijada Bajića.

Alanyaspor je poveo u 32. minuti kada je pogodio Fernandes, a rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme. Na početku drugog dijela u igru je s klupe ušao Bajić umjesto Mossora.

Domaći su udvostručili vodstvo u 66. minuti kada je pogodak postigao Karaca, a Akbaba je u 81. povisio na 3:0.

Riad Bajić je na asistenciju Elije u 84. smanjio na 3:1, a to mu je ujedno bio prvjenac u dresu Basaksehira.

Fernandes je u 88. minuti pogodio za konačnih 4:1. Ovim porazom Basaksehir pao je na drugo mjesto na tabeli turske lige.