NOVI DOUBLE-DOUBLE FENOMENALNOG NURKIĆA: U velikoj pobjedi nad Oklahomom Juka postigao 17 poena uz 12 skokova, ali svi pričaju samo o ovome

Portland Trail Blazersi su u dramatičnoj završnici slavili kod Oklahoma City Thundera rezultatom 108:106, a ponovno je jedan od najboljih na parketu bio naš Jusuf Nurkić

• 26. Mar. 2018  26. Mar. 2018

• 0

Popularni Juka ostvario je novi double-double učinak, postigavši 17 poena, uz 12 skokova, te po dvije blokade i ukradene lopte i asistencije.

Trail Blazersi su najveću razliku napravili u prvoj četvrtini, dobivši je rezultatom 34:17, da bi im se domaći već u drugoj četvrtini revanširali dobivši drugi period sa 35:23.

U neizvjesnoj završnici Portland je četvrtu četvrtinu dobio rezultatom 26:25 i ostvario još jednu pobjedu na teškom gostovanju.