KOLA KRENULA NIZBRDO: Cavani se osramotio, PSG se ipak spasio poraza autogolom u 92. minuti protiv St. Etiennea

PSG i St. Etienne odigrali su 1:1, a iako su poraz izbjegli u zadnjim minutama na potvrdu naslova prvaka Parižani će morati pričekati do sljedećeg kola

• 07. Apr. 2018  07. Apr. 2018

• 0

St. Etienne je poveo u 17. minuti golom Cabelle i prednost su držali sve do sudačke nadoknade utakmice.

U međuvremenu je Cabella uspio promašiti jedanaesterac . Točnije, skinuo mu ga je Areola u 31. minuti nakon što mu je Mbappé sugerirao gdje da se baci.

Parižani su od 41. minute igrali bez isključenog Kimpembea koji je zasluženo zbog gaženja gležnjeva protivnika sakupio dva žuta kartona u samo 11 minuta.

Iz drugog poluvremena će se najviše pamtiti nevjerojatni promašaj Edinsona Cavanija . Međutim, uspjeli su ipak stići do boda, a domaće je pobjede stajao nesretni autogol Debuchyja u 92. minuti.