SPEKTAKULARAN POVRATAK NESTAŠNOG MOMKA: Pogledajte golčinu Balotellija u pobjedi Italije

Mario Balotelli se nakon četiri godine vratio u talijansku reprezentaciju, krenuo od prve minute u utakmici sa Saudijskom Arabijom i u 21. minuti zabio gol u pobjedi od 2:1

• 29. Maj 2018

• 1

Super Mario je zabio lijep gol s 20-ak metara, 'otresao' se svog čuvara i sjajnim udarcem plasirao loptu u donju desnu stranu golmanovog gola.

Italija je do drugog gola stigla u 68. minuti, a zabio je Belotti nakon kornera s desne strane. Saudijska Arabija je do kraja uspjela smanjiti zaostanak, a strijelac jedinog gola je bio Al Shehri u 72. minuti. On nje iskoristio Donnarummin izlazak s gola, zaobišao ga i poslao loptu u prazni mrežu.

Prvih 11 Talijana u prosjeku je bilo staro 26 godina i osam dana i to je najmlađa momčad koju su imali od studenog 2010. godine.

Bio je ovo debi Roberta Mancinija na izborničkoj klupi.