MESSIJEVE MAJSTORIJE I LUDNICA NA LA BOMBONERI: Pogledajte hat-trick najboljeg igrača svijeta u pobjedi Argentine

U prijateljskoj utakmici na legendarnom stadionu La Bombonera Argentina je slavila protiv Haitija rezultatom 4:0

• 30. Maj 2018  30. Maj 2018

Caballero je stajao na golu, odbranu su činii Tagliafico, Fazio, Otamendi i Salvio, a u vezni red je odlučio staviti Lanzinija, Lo Celsa i Mascherana.

Napad Gaučosa predvodio je Leo Messi, a tu su još bili Angel Di Maria i Gonzalo Higuain, ali im to nije pomoglo previše u prvih 45 minuta.

Ispromašivala se Argentina u prvom poluvremenu. Dominacija im se doduše isplatila u 17. minuti kada je Messi pogodio iz penala za 1:0, ali je promašen veliki broj sjajnih šansi.

Međutim, nastavak donosi šou Lionela Messija. Zvijezda Barcelone je još dva puta zatresao mrežu protivnika i asistirao je za četvrti gol kojeg je postigao rezervista Sergio Aguero (4:0), te je večeras potpuno uništio rivala.