RAKITIĆ, POSLIJE POBJEDE I POSLIJE PONOĆI: ''Nek' izgori cijela Hrvatska, nema veze"

• 08. Jul. 2018  08. Jul. 2018

• 0

Nakon primljenog gola za 0:1 u 31. minuti, Hrvatske je izjednačila golom Andreja Kramarića prije kraja prvog poluvremena.

U prvom produžetku Domagoj Vida je zabio za 2:1, a Rusi ipak izjednačili u završnici. U drami jedanaesteraca Hrvatska je slavila zahvaljujući ruskim promašajima.

"Mislim da je ovo nevjerojatno. Mislim da smo u drugom poluvremenu i produžecima bili dobri, trebali smo u produžecima potvrditi pobjedu, ali dobili smo još jedan gol.

Ne može jednostavno, takvi smo. Nek' izgori cijela Hrvatska, nema veze", rekao je Rakitić nakon utakmice.

Slijedi Engleska, a Lovrena čekaju okršaji s igračima koje dobro poznaje iz Liverpoola: "Znam neke igrače iz Premierlige, dat ću par savjeta suigračima."

"Nema ništa ljepše nego protiv najstarije reprezentacije na svijetu boriti se za finale", dodao je Rakitić.