PREMIJER LIGA BiH: Kiks "Sarajeva", bijeljinski "Radnik" slavio, a timu sa "Koševa" presudio bivši igrač "Želje" (VIDEO)

... rezultatom 2:1

• 22. Jul. 2018  22. Jul. 2018

• 0

"Sarajevo" je izgubilo od "Radnika" iz Bijeljine u gostima, 2:1.

U 27. minuti golman bordo tima nije mogao ništa napraviti. Lopta je došla do Nedima Mekića koji fantastičnim udarcem sa 25 metara pogađa mrežu "Sarajeva" za prednost od 1:0.

Husref Musemić je sve tri izmjene napravio do 55 minute. Šansu su dobili Halilović, Šišić i Ahmetović i igra Bordo tima je postala mnogo bolja.

I iz prve prave šanse su stigli do gola. Igrala se 69. minuta kada Šišić sjajno ubacuje sa desne strane, a Haris Handžić je na pravom mjestu i pogađa za 1:1.

Promašaji su se gostima osvetili u 89. minuti. Bradonjić je odlično uposlio Đelmića, a rezervista domaćih pogađa za vodstvo od 2:1, i ispostaviće se tri boda za domaće.

U 20.30 sati igraju "Široki Brijeg" i "Tuzla City".