PJANIĆEV BIVŠI KLUB TEŠKO NASTRADAO NA PARKU PRINČEVA: Svi pričaju samo o njemu, pogledajte kako je postigao 4 GOLA U 13 MINUTA

PSG se poigrao s Lyonom i na Parku prinčeva ih dobio s uvjerljivih 5:0

• 08. Okt. 2018

• 0

Parižani su dobili prvih devet utakmica u sezoni i to je rekord Ligue 1. Briljirao je Kylian Mbappé koji je zabio četiri gola i to u razmaku od samo 13 minuta! Ali golijadu je započeo Neymar i to pogotkom iz penala u devetoj minuti igre.

U 32. je Kimpembe isključen kod PSG-a iz pomoć VAR-a, ali nije to Lyon znao iskoristiti već su u nadoknadi prvog poluvremena i oni ostali bez igrača jer je pocrvenio Tousart zbog rušenje Mbappéa.

U nastavku igre je uslijedio šou mladog Francuza . Sve je krenulo u 61. minuti nakon jedne obrane, dočekao je loptu na 12 metara, a ona se odbila najprije od jednu pa od drugu vratnicu i na kraju završila u mreži.

U 66. je minuti zabio i svoj drugi gol, a potom tri minute kasnije i treći sjajnim trkom i finišom na Neymarovu asistenciju. Konačnih 5:0 postavio je u 74. minuti. Prvo je pucao Neymar, golman Lyona je obranio, ali na odbijanac stiže Mbappé i ponovno pogađa mrežu.

Mbappé (19 godina i 9 mjeseci) je najmlađi igrač u zadnjih 45 sezona Ligue 1 koji je zabio četiri gola u jednoj utakmici.