BRUKA REALA USRED MADRIDA: Kraljevi poraženi kod kuće od Levantea, srušili neslavni rekord u 116 godina dugoj povijesti kluba

Real je u Madridu dočekao Levante u utakmici u kojoj se očekivao prekid lošeg niza, prije svega bez postignutoga pogotka, no to se nije dogodilo

• 20. Okt. 2018  20. Okt. 2018

• 0

Madrdski velikan je 409 minuta bio bez gola i znalo se da ako u prvih 55 minuta ne zabije Levanteu, srušit će najgori rekord u 116 godina dugoj povijesti kluba i 464 minute bez pogotka!

To se i dogodilo, Lopeteguijeva je momčad ušla u negativnu povijest kluba kao generacija koja najdulje nije mogla zabiti gol!

Nacho, Kroos, Bale i Benzema počeli su na klupi, Marcelo i Isco su u momčadi, kao i pomalo iznenađujuće Lucas i Mariano.

I već u šestoj minuti šok: Varane je grozno pogriješio i Morales je zabio za 0:1!

U 12. je Levante dobio penal nakon Varaneova igranja rukom! Sudac je najrpije izvukao izvan šesnaesterca, ali nakon nekoliko minuta gledanja VAR-a, ipak su gosti dobili penal, a Marti je pogodio za šokantnih 0:2! Nakon samo 13 minuta utakmice!

U 17. minuti Real je zabio za 1:2, ali VAR je poništio gol! Opravdanbo, jer nakon što je Ramos uzdrmao gredu, Asensio je ugurao loptu u mrežu, ali je bio u zaleđu.

Lucas Vazquez imao je sjajnu šansu u 21. minuti, ali kao i Ramosov udarac glavom minutu kasnije, golman Oier Olazabal je sjajno obranio.

U 34. minuti Mariano Diaz pogodio je glavom gredu nakon ubačaja iz slobodnog udarca!

I još jedan nevjerojatan promašaj u 43. minuti, odnosno Olarzabalova obrana: s pola metra rukometnim je refleksom zaustavio Diazov udarac!

Da bi u kontri gosti i treći put zatresli mrežu, ali gol nije priznat zbog zaleđa.

Na poluvremenu zaglušujući zvižduci Bernabeua... A Lopetegui je odmah u nastavku uveo samo Balea, umjesto Odriozole.

Prvu je šansu u nastavku imao Modrić u 50. minuti, u padu je pucao pokraj gola. A u 55. je Olazabal još jednom sjajno reagirao, zaustavio je Balea.

No, u 72. minuti napokon gol! Benzema je dao povratnu loptu Marcelu, koji si je namjestio na desnu i pogodio pod gredu za 1:2!

Nakon gotovo pet utakmica Real je napokon postigao pogodak. Nakon 481 minute.

Benzema je u 76. uzdrmao vratnicu s 18 metara, a odbijanac je došao do Modrića, čiji je udarac golman obranio.