ŠTA UČINI CRNI SEADE: Svi pričaju samo o ovome, pogledajte kako je Kolašinac poklonio bod Mourinhu i spasio ga gotovo sigurnog otkaza

Derbi između Manchester Uniteda i Arsenala koji je naposljetku završio neriješenim rezultatom - 2:2.

• 06. Dec. 2018

• 0

Dvaput su vodili momci Unaija Emeryja, ali oba puta je United promptno reagirao i izjednačavao. Susret je prvenstveno obilježila velika pogreška Davida de Gee kod prvog gola Arsenala. Tko zna je li španjolski čuvar mreže ikad primio smiješniji gol...

Prvi je udarac zadao Arsenal. Točnije, zadao si ga je De Gea sam... Udarac iz kuta izveo je Torreira, Mustafi neobično udario loptu glavom, ona se odbila od travnjaka i činilo se da će je španjolski vratar bez problema ukrotiti, ali on nju je odbio preko sebe pa je prešla gol-liniju. Čišćenje Andera Herrere bilo je uzaludno, glavni sudac Marriner se oglasio i dosudio pogodak.

Zbilo se to u 26. minuti, ali nije se Arsenal dugo radovao. Imao je United slobodnjak na 25 metara, Leno odbio u stranu no Herrera je stigao do lopte prvi i odigrao povratnu koju je Martial pretvorio u gol.

Nakon tog prvog dijela daleko zadovoljniji rezultatom 1:1 mogao je biti menadžer crvenih vragova Jose Mourinho jer, iskreno, United baš i nije zaslužio da ima bod u džepu na odmoru.

U drugom je opet prvi udarac zadao londonski klub. Menadžer Unai Emery imao je dobar nos za zamjene, u 65. uveo Lacazettea, a ovaj mu tri minute kasnije uzvratio pogotkom.

No, ovaj put su se Arsenalovi navijači još kraće radovali, već minutu kasnije Lingard zabija za 2:2.

eliku grešku u obrani napravio je Sead Kolašinac koji je dodao loptu Lingardu, a igrač Uniteda je bez većih problema pogodio za 2:2 i veliko slavlje navijača na Old Traffordu.