SPEKTAKL U MADRIDU: Real Madrid gubio od Girone pa nakon preokreta slavio, pogledajte svih 6 golova

Na stadionu Santiago Bernabeu odigrana je prva utakmice četvrtfinala Kupa Kralja između Real Madrida i Girone. Na kraju je Real slavio pobjedu rezultatom 4:2

• 25. Jan. 2019  25. Jan. 2019

• 0

Girona je utišala tribine Bernabeua u sedmoj minuti susreta. Istrčali su gosti kontru, Garcija je ubacio, a Lozano pogodio za vodstvo gostiju.

Jedanaest minuta kasnije Real ipak stiže do poravnanja i to nakon odlične akcije i rutinske realizacije Lucasa.

Uspjeli su domaći prije kraja prvog dijela stići i do potpunog preokreta. Real je dobio penal, a Sergio Ramos je u 42. minuti majstorski pogodio sa za 2:1.

U 66. minuti Marcos Llorente igra rukom u svom kaznenom prostoru, pa Girona dobija kazneni udarac. Siguran sa je bio Alex Granell i tako poravnao na 2:2.

Real u 77. minuti stiže do novog vodstva. Marcelo je ubacio, a Ramos postigao svoj drugi gol za 3:2.

Kraljevi su tri minute kasnije potvrdili trijumf preko Benzeme za konačnih 4:2.