VELIKI NOLE ISPISAO POVIJEST: Pogledajte kako je Novak Đoković pomeo Nadala u finalu Australian Opena i osvojio novu Grand Slam titulu

Đoković je lakše od očekivanog stigao do nove Grand Slam titule

• 27. Jan. 2019  27. Jan. 2019

• 0

Srbijanski tenisač odigrao je savršen meč protiv starog rivala koji danas nije imao nikakve šanse.

Đoković je rano stigao do breaka i onda je lagano išao ka završnici prvog seta. Nadal je u prvom setu osvojio samo tri gema, a na kraju je Đoković dobio set sa 6:3 i poveo s 1:0.

Novak je s izvrsnom igrom nastavio i u drugom setu, a Nadal se mučio od samog početka. Đoković je u drugom setu za samo 40 minuta uzeo dva breaka, te je sa 6:2 povisio na 2:0 u setovima.

Đoković je rano došao do breaka i u trećem setu poveo sa 3:1, te do kraja meča zadrži break prednosti i osvojio treći set sa 6:3, te tako došao do nove Grand Slam titule.