MOĆNA BARCA DEKLASIRALA REAL U MADRIDU: El Clasico obilježio „El Pistolero“, o jednom golu će se dugo pričati (VIDEO)

Revanš utakmica polufinala Kupa kralja između Real Madrida i Barcelona u Madridu došao je samo tri dana prije njihova sudara u La Ligi

• 27. Feb. 2019  27. Feb. 2019

• 0

Prvo poluvrijeme je završilo bez golova, Barcelona je imala veći posjed lopte, a Real bolje prilike.

A, onda u 51. gol. Dembele je prošao po lijevoj strani i poslao povratnu do Suareza koji sjajno prati akciju i pored Ramosa pogađa za 1:0 Barcelone na Santiago Bernabeuu.

Barcelona je povela 2:0 u 69. minuti utakmice, kada je Dembele izbjegao zaleđe i prošao po desnom boku te zatim poslao oštru loptu u peterac, a ondje ju je Varane ispred Suareza poslao u vlastitu mrežu!

Za 3:0 i prolazak Barcelone u finale Kupa kralja zaslužan je ponovno Luis Suarez, koji iz jedanaesterca, onako „bezobrazno“, panenkom pogodio mrežu domaćih.

I, to je bio kraj. Barcelona će tako šesti put zaredom igrati finale Kupa kralja i na taj način ispisati povijest tog natjecanja.