OČAJNA ROMA DOTAKNULA DNO: Nakon još jednog kiksa navijači ogorčeni, kapiten Džeko van forme, niko se ne sjeća kad je zadnji put postigao gol...

Roma i Fiorentina odigrali su neriješeno 2:2 na Olimpicu, no navijači Vučice zabrinuti su zbog očajne igre njihovih ljubimaca

• 04. Apr. 2019

• 0

Gosti su šokirali domaće kada su došli do vodstva u 12. minuti. Biraghi je centrirao iz kornera, a najviši u kaznenom prostoru domaćih bio je Pezzella koji je pogodio za 0:1.

Dvije minute kasnije Roma je uspjela da izjednači. Kluivert je s desne strane loptu ubacio u peterac, a najbolje se snašao mladi Zaniolo koji je sjajno pogodio glavom za 1:1.

Početkom drugog dijela Fiorentina je ponovo stigla do prednosti. Ovaj put mrežu Rome zatresao je Gerson koji je u Fiorentinu stigao na posudbu upravio iz Vučice.

Roma je ekspresno izjednačila u 57. minuti kada je sjajan gol postigao Diego Perotti.

Kapiten Rimljana Edin Džeko odigrao je svih 90 minuta, ali ponovo nije uspio uraditi ništa.

Čak štoviše, navijači Rome burno su ispratili svaku Džekinu izgubljenu loptu.

Roma ima sve manje šansi za Ligu prvaka jer su šesti sa 48 bodova.