LUDNICA, ŠTA JE OVO…: Pogledajte nevjerovatno slavlje nakon filmskog preokreta, oni se nakon 6 godina vraćaju u Primeru, a sve je započeo rođeni ZENIČANIN

Mallorca je u finalu doigravanja na svom terenu pobijedila Deporitvo La Corunu sa 3:0 i tako se nakon šest godina vratila u La Ligu.

• 24. Jun. 2019

• 0

Deportivo je na Mallorcu stigao sa dva gola prednosti iz prve utakmice. Trebali su samo da se odbrane, ali u tome nisu uspjeli i Mallorca se vraća u La Ligu.

Poveli su domaći u 21. minuti. Nogometaš rođen u Zenici Ante Budimir je prekrasno pogodio za vodstvo Mallorce od 1:0.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 62. minute kada je viđen najljepši detalj na utakmici. Seviila je spektakularno pogodio iz slobodnjaka sa 25 metara za prednost od 2:0.

Gol koji je Mallorcu odveo u La Ligu postignut je u 82. minuti. Prekrasan gol je postigao Prats za konačnih 3:0.

Nakon završetka utakmice uslijedilo je veliko slavlje navijača Mallorce koji su utrčali na teren...