BUNDESLIGA: Pogledajte hat-trick Lewandovskog za gostujuću pobjedu Bayerna (VIDEO)

Nogometaši njemačkog prvaka Bayerna s uvjerljivih 3:0 (1:0) pobijedili su Schalke na gostovanju u Gelsenkirchenu, zahvaljujući hat-tricku svog najboljeg strijelca Roberta Lewandowskog

• 24. Avg. 2019  24. Avg. 2019

• 0

Lewandowski je vodeći pogodak postigao iz kaznenog udarca u 20. minuti, a izborio ga je Kingsley Coman na kojem je napravljen prekršaj za najstrožu kaznu. To je bio jedini pogodak u prvom dijelu, a preostala dva Poljak je postigao u drugom poluvremenu.

Lewandowski je gol za 2:0 postigao u 50. minuti sjajno izvedenim slobodnim udarcem sa 25 metara, da bi konačnih 3:0 postavio u 75. minuti, nakon odlično primljene lopte od Comana i preciznog prizemnog udarca.