HIT NA INTERNETU: Siniša Mihajlović se bori za život, a ono što su sinoć učinili njegovi igrači je nevjerovatno… (VIDEO)

Bologna je jučer u susretu 3. kola Serie A u velikom preokretu pobijedila Bresciju 4:3 u gostima nakon što je na poluvremenu gubila 3:1.

• Show

• 16. Sep. 2019

• 0

Njihov trener Siniša Mihajlović nije mogao biti na utakmici jer je bio u bolnici na terapiji liječenja od leukemije, ali je igračima u poluvremenu poslao ljutitu videoporuku. Brescija je u 48. minuti ostala s igračem manje, da bi Bologna u nastavku okrenula i došla do pobjede.

"Bio je bijesan na poluvremenu i poslao nam je poruku. Pokušali smo prenijeti taj njegov mentalitet kad smo ponovno otišli u igru. Zahvaljujući njegovom stavu odigrali smo ovakvu utakmicu", rekao je Rodrigo Palacio, Bolognin napadač.

Palacio i suigrači su nakon utakmice klupskim autobusom otišli u bolnicu u želji da posjete Mihajlovića, ali nisu mogli doći do njega jer je terapija bila u toku. Igrači su našli rješenje pa su došli pod trenerov prozor i pozdravili ga pjesmom.