SPEKTAKL U DORTMUNDU; SUDAR SVJETSKIH PRVAKA: Njemačka u prvom poluvremenu deklasirala Argentinu, a onda su na kraju i DOBRO PROŠLI, pogledajte golove… (VIDEO)

Prijateljska utakmica između Njemačke i Argentine završila je rezultatom 2:2

• 10. Okt. 2019

• 0

Obje reprezentacije izašle su na teren u „šarenim“ sastavima, a na kraju smo vidjeli dva potpuno različita poluvremena

U prvom je Njemačka bila puno bolji rival. Elf je dominirao sve vrijeme i stvorio dosta dobrih prilika, a na kraju dvije realizirao. Strijelci su bili Serge Gnabry u 16. i Kai Havertz u 22. minuti.

No, u nastavku Gaučosi igraju mnogo bolje. Selektor Lionel Scaloni je izvršio nekoliko izmjena koje su urodile plodom pa su gosti došli do izjednačenja. Prvo je pogodio rezervista Alario u 66. minuti za 2:1, da bi rezultat poravnao Ocampos pet minuta prije kraja susreta.

Treba reći da je Argentina na ovom susretu igrala bez nekoliko najvećih zvijezda kao što su Leo Messi ili Sergio Aguero, dok s druge strane Joachim Low šansu nije dao zvijezdama poput Manuela Neuera ili Marca Reusa.