NESRETNICIMA SE JOŠ UVIJEK MANTA U GLAVI: Pogledajte šta je Leo Messi uradio Urugvajcima, čak su ga i srušili na zemlju, ali ni to nije pomoglo…

Argentinci su uspjeli nekako da dođu do remija protiv Urugvaja, a junak je ponovo bio Lionel Messi koji je u 92. minuti uspio postići pogodak za 2:2

• 19. Nov. 2019  19. Nov. 2019

• 0

Urugvaj je poveo u 34. minuti golom Cavanija, ali je u drugom dijelu Argentina poravnala na 1:1 kada je Aguero zabio pogodak nakon asistencije Messija.

No, u 68. minuti Urugvaj je ponovo stigao do prednosti, a gol za 2:1 postiže Suarez. I kada su svi mislili da je meč riješen na scenu je stupio Messi koji je u 92. minuti utakmice postavio konačnih 2:2 iz penala.

Messi je i nakon meča bio u centru pažnje i to zbog sjajnih poteza iz prvog poluvremena. On je imao nekoliko fantastičnih driblinga protiv trojice igrača Urugvaja koji su pokušali na sve načine da ga zaustave.

Čak je oboren na zemlju, ali je uspio da ustane i predribla nemoćne Urugvajce, te je zasluženo dobio aplauz s tribina.