ŠEST LAKIH KOMADA; BAYERN BRUTALNO PONIZIO CRVENU ZVEZDU NA MARAKANI: Bila je to noć čudesnog Lewandowskog, utrpao je 4 komada za samo 15 minuta, pogledajte golove... (VIDEO)

Nogometaši Bayerna u Ligi prvaka slavili su u Beogradu protiv Crvene zvezde rezultatom 6:0

• 26. Nov. 2019  26. Nov. 2019

• 0

Prvi gol za Bavarce postigao je Leon Goretzka u 14. minuti utakmice, a onda je na scenu stupio genijalni Poljak.

Robert Lewandowski je uništio snove nekadašnjeg prvaka Evrope.

Poljak je postigao čak četiri gola u razmaku od 15 minuta. Prvi je dao u 53. minuti, a četvrti u 68. utakmice.

U 89.minuti na 6:0 povisio je Corentin Tolisso.