NAKON RAKETNOG NAPADA NA AMERIČKU BAZU: Oglasili se i iz Ministarstva odbrane Bosne i Hercegovine

Iran je jutros objavio da je ubio 80 američkih vojnika, SAD su sve demantirale, a sada se oglasilo i Ministarstvo odbrane BiH

  • Vijesti

  • 08. Jan. 2020  

  • 1

Bosna i Hercegovina nema pripadnika oružanih snaga u Iraku.

- U misiji podrške miru u Iraku, pripadnici Oružanih snaga (OS) BiH bili su prisutni od 2005. do 2008. godine, sa jedinicom za uništavanje NUS-a (neeksplodiranih ubojitih sredstava) - navodi se u saopćenu iz Ministarstva odbrane BiH. 

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...