KAKVA DRAMA U ŠPANIJI: Ter Stegen odbranom sezone spasio Barcelonu u utrci za titulu

Barcelonin golman je u 72. minutu odbranio gotovo pa nemoguće

• 15. Feb. 2020  15. Feb. 2020

• 0

Barcelona je vrlo teško došla do nove pobjede protiv ekipe Getafea. Klub sa Nou Campa trijumfovao je sa 2:1, a glavna zvijezda večeri bio je golman Marc-Andre ter Stegen.

Barcelonin golman je u 72. minutu  odbranio gotovo pa nemoguće, kada je igrač Getafea pucao sa lijeve strane.

Lopta je završila na gol liniji pa je još jednom Marc-Andre ter Stegen doslovno sa kopačke protivničkog igrača skinuo.

Griezmann je u 33. minutu pogodio za 1:0, a Sergio Roberto je šest minuta kasnije povisio na 2:0.

Getafe je smanjio preko Angela u 66. minutu.