KAKAV JE OVO MAJSTOR: Manchester United RAZBIO Watford; Svi u Engleskoj pričaju o golu Martiala (VIDEO)

Manchester United pobijedio je na Old Traffordu ekipu Watforda s 3:0 u susretu 27. kola engleskog Premiershipa.

• 23. Feb. 2020  23. Feb. 2020

• 0

Odličan meč odigrali su Crveni đavoli i na kraju su osvojili tri boda.

Do vodstva je United stigao u finišu prvog poluvremena. Dosuđen je penal, a Bruno Fernandes je pogodio za 1:0. Ovo mu je bio prvi gol u dresu Uniteda.

U nastavku sjajna igra domaćeg tima. Iako je Watford uspio izjednačiti, VAR je poništio gol zbog igranja rukom, do kraja nisu napravili previše i United je lagano završio posoa.

U 58. minuti sjajan gol postiže Anthony Martial za 2:0, da bi tačku na ovaj meč stavio Mason Greenwood golom za konačnih 3:0 u 75. minuti.

Wolverhampton je također bio uvjerljiv protiv Norwicha s 3:0.

Dva gola zabio je Jota, a jedan Raul Jimenez za uvjerljiv trijumf ovog tima.