BARCELONA DVA PUTA GUBILA PA POBIJEDILA U SEVILLI, ALI SVI PRIČAJU SAMO O OVOME: Koeman je ponovo Pjaniću napravio istu stvar, njegov pogled govori sve

Nogometaši Barcelone pobijedili su u gostima Betis rezultatom 3:2 u meču 22. kola La Lige.

• 08. Feb. 2021  08. Feb. 2021

• 0

Betis je nakon prvog poluvremena imao prednost od 1:0,  a za domaće je pogodio Borja Iglesias u 38. minuti.

Od prve minute je igrao i bh. reprezentativac Miralem Pjanić, ali se nije baš proslavio.

Vezni red Barce bio je nevidljiv, a Pjanić je imao nekoliko loših poteza tokom prvog dijela utakmice.

Ronaldu Koemanu se to očito nije svidjelo, jer je nakon samo deset minuta drugog poluvremena odlučio da Pjanića izvede iz igre, a umjesto njega ušao je Trincao.

Na Pjaniću se jasno vidjelo da nije zadovoljan odlukom Koemana te je nezadovoljno otišao na tribine.