KAKVA DRAMA U KVALIFIKACIJAMA ZA SVJETSKO PRVENSTVO: Argentina vodila sa 2:0 protiv Kolumbije pa u 94. minuti ostala bez pobjede, pogledajte golove

Argentina je na gostovanju u Kolumbiji ispustila pobjedu, a konačan rezultat bio je 2:2.

• 09. Jun. 2021  09. Jun. 2021

• 0

Fenomenalno su "Gaučosi" ušli u meč i već nakon osam minuta igre imali su dva gola prednosti.

Cristian Romero je zabio za 0:1 u trećoj minuti, da bi Leandro Paredes u osmoj pogodio za 0:2.

U finišu prvog dijela, golman Argentine Emiliano Martinez morao je van terena nakon teškog pada i to je očigledno poremetilo "Gaučose", koji su na kraju ostali bez pobjede.

Luis Muriel je Kolumbiji sa penala u 51. minuti vratio nadu u dobar rezultat golom za 1:2, a u 94. minuti Borja pogađa za konačan rezultat susreta od 2:2.