Ekonomija
VELIKA INVESTICIJA U NAŠOJ ZEMLJI: Dotjeruju se detalji pred sutrašnje otvaranje jedne od najmodernijih tvornica u BiH
04. Nov. 20240
Nedaleko od prostorija Udruženja su i kancelarije Islamske zajednice i još nekih udruženja, a u blizini su i prostorije stranke SDA i poslovnice HT Mostar koje imaju videonadzor.
Vijesti
06. Avg. 2021
3
Nepoznata osoba ili više njih danas su, u centru Prozora/Rame zapalili zastavu BiH koja je bila izvješena na prostorijama Udruženja nevinih žrtava rata „Crni vrh“, a koje se nalazi u ulici Kralja Tomislava.
Ovu informaciju je potvrdio predsjednik Udruženja Osman Šabić, kazavši da se taj gnusni čin dogodio, najvjerovatnije, između devet i 13 sati.
"U devet sam sam izašao iz prostorija Udruženja i zastava je bila izvješena na mjestu na kojem se stalno nalazi. U 13 sati sam obaviješten da je zastava zapaljena i odmah sam slučaj prijavio policiji. Bili su na licu mjesta, uradili su uviđaj i iskreno se nadam da će brzo otkriti one koji su ovo uradili, posebno, što se sve odigralo usred dana u glavnoj ulici u gradu. Neko je ovo morao vidjeti, jer zastava se nalazila na visini od nekih šest do sedam metara i, ipak je trebalo vremena da se to uradi. Nije mi jasno zbog čega nekome smeta državna zastava", rekao je on.
Nedaleko od prostorija Udruženja su i kancelarije Islamske zajednice i još nekih udruženja, a u blizini su i prostorije stranke SDA i poslovnice HT Mostar koje imaju videonadzor.
Iz Operativnog centra MUP-a HNK je potvrđeno da je ovaj slučaj prijavljen u 13.45 sati te da je na licu mjesta obavljen uviđaj, a o svemu je, kazali su, obaviješten i dežurni kantonalni tužilac, prenosi Hayat.
Ekonomija
VELIKA INVESTICIJA U NAŠOJ ZEMLJI: Dotjeruju se detalji pred sutrašnje otvaranje jedne od najmodernijih tvornica u BiH
04. Nov. 20240
Ekonomija
VELIKA PRILIKA ZA POSAO I RAZVOJ: Otvara se nova savremena fabrika u BiH
16. Okt. 20240
Sjećanje
SJEĆANJE NA ŠEHIDE PROZORA: Ovo su događaji koji trebaju živima
27. Jul. 20240
Društvo
JOZO IVANČEVIĆ OPTIMISTIČAN: "Nadamo se da će izgradnja tvornice i drugi projekti vratiti mlade u Prozor"
09. Mar. 20241
Politika
VAŽAN SUSRET U NJEMAČKOJ: Denis Bećirović s premijerom Bavarske, pažnja posvećena...
Prije 15 min0
Mini market
PROCURILI SKANDALOZNI DETALJI ISTRAGE: Kantonalni tužilac insistirao da se uhapsi vozač tramvaja zbog...
Prije 39 min0
Vijesti
BURNO U SARAJEVU: Novo okupljanje građana povodom tragične tramvajske nesreće, objavljeni zahtjevi...
Prije 46 min0
Svijet
NAPETO NA BLISKOM ISTOKU: Benjamin Netanyahu iznio niz uvjeta Teheranu...
Prije 59 min0
Vijesti
HOĆE LI I ZA OVO ODGOVARATI: Dodik, Stevandić i drugi prijavljeni zbog lobiranja za otcjepljenje entiteta RS
13. Feb. 20261
Vijesti
DODIKU STIGAO ŽESTOK ODGOVOR IZ SRBIJE: "Ostavite nas na miru, imate svoju državu, nismo braća, vaši preci su bili..."
14. Feb. 20260
Vijesti
LOŠE VIJESTI ZA VOŽDA IZ LAKTAŠA: Još jedna zemlja razmatra uvođenje sankcija Dodiku...
14. Feb. 20261
Vijesti
BURNO U SARAJEVU: Sjednica Vijeća ministara BiH, na dnevnom redu zabrana...
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.