DEMONSTRACIJA SILE: Moćni Bayern razbio Benficu u gostima, pogledajte kako su Bavarci postigli 3 gola za 5 minuta

U grupi E Lige prvaka Bayern je zadržao stopostotni učinak.

• 21. Okt. 2021

• 0

Nakon Barcelone i kijevskog Dinama Bavarci su ovaj put slavili na Luzu u Lisabonu gdje su pobijedili Benficu 4:0. Sve do 70. minute mreže s mirovale, a tada je domaću zatresao Sane.

Tada je počelo puštati sa svih strana u domaćoj odbrani pa su još zabili Everton (autogol), Lewandowski i ponovno Sane. Osim što ima svih devet bodova Bayern još nije primio pogodak (razlika pogodaka 12-0).

Iza Bayerna se na tabeli nalaze Benfica s četiri i Barcelona s tri boda.